Piastun Krynica ZdrójKrynica Zdrój

Napisz do nas:

Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Wiadomość:
load wysyłanie...
* pola pogrubione są wymagane
Cena od: 80 zł/godzina
Snow safari
Wyprawy na skuterach śnieżnych , quadach i crossach po bezdrożach to prawdziwe wyzwanie i niezapomniana, pełna emocji przygoda, która zapewni wysoki poziom adrenaliny oraz dobra zabawę wszystkim uczestnikom.

CENA ZAWIERA:

  • wynajem maszyn bezpośrednio w hotelu
  • opieka profesjonalnych instruktorów
  • wypożyczenie kasku, buzera i rękawiczek
  • wstępne szkolenie przed wyprawą

Przykładowe wyprawy:

WYPRAWA REKREACYJNA - 2H:

Wyprawę rozpoczynamy w naszej bazie przy hotelu. Po szkoleniu z jazdy na skuterach śnieżnych i zasad bezpieczeństwa, wyruszamy na wyprawę po kilkudziesięciu kilometrach specjalnie opracowanych trasach w Krynicy-Zdrój.
Następnie wyruszamy na górę Łan, gdzie w trudniejszym terenie sprawdzicie Państwo swoje świeżo nabyte umiejętności.

WYPRAWA ŚLADAMI ŁEMKÓW - 3H

Wyprawę rozpoczynamy w naszej bazie przy hotelu. Po szkoleniu z jazdy na skuterach śnieżnych i zasad bezpieczeństwa, wyruszamy na wyprawę przez malowniczą górę Dzielec. Poruszając się pasami górskimi docieramy do wyjątkowej doliny Bielicznej, gdzie stoi samotnie, słynna zabytkowa cerkiew z 1796 roku, jedyna pozostałość po istniejącej tu do II wojny światowej wiosce łemkowskiej. Następnie wyruszamy do miejscowości Izby położonej u podnóży góry Lackowa, skąd wracamy do naszej bazy.

WZDŁUŻ GRANICY SŁOWACKIEJ - 4H

Po szkoleniu z jazdy na skuterach śnieżnych i zasad bezpieczeństwa, wyruszamy na wyprawę przez malownicza górę Dzielec, docierając do miejscowości Izby położonej u stóp Góry Lackowej. Następnie wyruszamy w kierunku granicy polsko-słowackiej, a po przejechaniu przełęczy Beskid znajdujemy się już na Słowacji. Dalej jedziemy do cichej i spokojnej wioski Fricka. Po krótkiej przerwie wyruszamy w drogę powrotną, po pokonaniu góry Polanki znaj się już w Polsce. Docieramy do Tylicza, gdzie czeka na nas ciepły posiłek.

WYPRAWA GÓRY SŁOWACKIE - 6H

Po szkoleniu z jazdy na skuterach śnieżnych i zasad bezpieczeństwa, wyruszamy na wyprawę przez górę Łan w stronę granicy polsko-słowackiej. Granicą docieramy aż do góry Hora, przy miejscowości Muszynka. Przejeżdżając na drugą stronę góry znajdujemy się już na ziemi słowackiej. Kierujemy się do cichej i spokojnej wioski Fricka. Następnie wyruszamy w wyjątkowo malownicze góry słowackie i pasmami górskimi dojeżdżamy do pasa granicznego, którym jedziemy do góry Lackowej, gdzie czeka na nas ciepły posiłek.
Pozostałe oferty: